5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiającyc...

Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku

Warsztaty odbędą się w dniach 8–11 listopada 2019 w Orońsku w ramach projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania”.

Zastosowanie sieci głębokiego uczenia do planowania radioterapii

4 listopada dr Zuzanna Krawczyk przedstawi referat pt. „Zastosowanie sieci głębokiego uczenia do planowania radioterapii”

Dodatkowe kursy finansowane przez UE

Jedną z super opcji na WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN dostępna dla studentów jest możliwość korzystania z dodatkowych kursów finansowanych przez UE.

Międzynarodowa konferencja naukowa

W tym roku konferencja IWIFSGN'2019 odbędzie się w  Warszawie, w dniach 24-25 października 2019 roku, przy czym główne sesje odbędą się w dniu 25 października 2019 r.

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.

Wystawa Andrzeja Wieteszki

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną Andrzej Wieteszka – plakaty.

Fotorelacja z XXIV Inauguracji

Serdecznie zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z Uroczystości Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020.

Praktyki Erasmus+

Zapraszamy do skorzystania z możliwości odbycia praktyk w krajach Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus Plus.