Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii

Dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy nabywcom dzieł.

Dynamiczne zarządzanie procesami

Dnia 20 stycznia Marek Szelągowski przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!

Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.

Życzenia świąteczne 2019

W imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka i Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy i Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego życzymy Wszystkim spokoju, odpoczynku i wspaniałych magicznych chwil oraz...

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka "Murale" - Video/Fotorelacja

Wykład Andrzeja Wieteszki "Murale - wielkoformatowe malarstwo uliczne", odbył się w czwartek 12 grudnia 2019 r. w WIT.

Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej

Otwarcie wystawy zorganizowanej we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Galerii

Ogłoszenie o pracę: Programista

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie poszukuje programisty.