Wystawy Anety Jaźwińskiej w Bułgarii i Rumunii

Dwie wystawy Anety Jaźwińskiej– prowadzącej zajęcia na kierunku Grafika WIT z rysunku i malarstwa

Wystawy Joanny Mankiewicz w Bułgarii i Rumunii

Dwie wystawy Joanny Mankiewicz – prowadzącej zajęcia na kierunku Grafika WIT z liternictwa, typografii oraz projektowania graficznego.

Wystawy Dominiki Korzeniowskiej w Bułgarii i Rumunii

Dwie wystawy Dominiki Korzeniowskiej – prowadzącej zajęcia na kierunku Grafika WIT z komunikacji wizualnej, projektowania graficznego i ilustracji cyfrowej

Organizacja zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym 2021/2022

Prosimy o zapoznanie się z treścią Zarządzenia Rektora w sprawie przewidzianej formy studiów w semestrze zimowym w roku akademickim 2021/2022.

Dialog z mistrzami malarstwa wieków minionych - wystawa

Zapraszamy na wystawę rysunku i malarstwa pt. „Dialog z mistrzami malarstwa wieków minionych”.

Zarządzanie w praktyce – warsztat online

Zapraszamy na warsztat online z naszym doświadczony nauczycielem akademickim dr Anna Bugalską.

Szczepienia przeciwko COVID-19 - ważne informacje

Zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami na temat szczepień przeciwko COVID-19.

21 książek \ 21 books – wystawa

W dniach 23 - 27 sierpnia 2021 r. odbędzie się wystawa naszego wykładowcy Michała Piekarskiego pt. 21 książek / 21 books / 21 grāmata

Sennik \ Dream Book – wystawa

W dniach 23 - 27 sierpnia 2021 r. odbędzie się wystawa naszego wykładowcy Piotra Krochmalskiego pt. Sennik \ Sapņu grāmata \ Dream Book.

Koperty \ Envelopes – wystawa

W dniach 23 - 27 sierpnia 2021 r. odbędzie się wystawa naszego wykładowcy Dariusza Mląckiego pt. Koperty \ Aploksnes \ Envelopes.

Wiersze aranżowane - wystawa

,,Wiersze Aranżowane" to seria dwunastu grafik Michała Piekarskiego do wierszy Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Wystawa będzie czynna do 26 września 2021 r.

Certyfikat Uczelnia Liderów 2021 dla WIT

Certyfikat przyznany został w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”.

Relacja z Dni Otwartych WIT

Obejrzyj spotkania zarejestrowane podczas DNI OTWARTYCH WIT on‑line!

Certyfikat Studia z Przyszłością 2021 i Laur Innowacji 2021 dla kierunku Informatyka WIT

Miło nam poinformować, że kierunek Informatyka (studia II stopnia) uzyskał Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością 2021” oraz certyfikat specjalny „Laur Innowacji 2021”.

Dni Otwarte WIT 2021

Zapisz się na webinary i weź udział w DNIACH OTWARTYCH WIT on‑line!