Wyróżnienie Honorowe w konkursie Ecuador Poster Bienal dla Łukasza Ulatowskiego – studenta WIT

20/11/2018

Łukasz Ulatowski – student WIT, który otrzymał Wyróżnienie Honorowe w prestiżowym międzynarodowym konkursie Ecuador Poster Bienal za serię plakatów społecznych zbiera kolejne Gratulacje!

raw material – shark raw material – elephant raw material – rhino

27 listopada Łukasz Ulatowski miał okazję spotkać się Burmistrzem Przasnysza - miasta, z którego pochodzi.

Dzięki udziałowi w Ecuador Poster Bienal Łukasz zyskał nowe doświadczenia i umiejetności, a przy okazji rozsławił swoje miasto.
Na konkurs nadesłano 10 044 plakaty z całego świata.
Łukasz o swoim projekcie i udziale w konkursie mówi tak: "Są w stylu minimalistycznym, ponieważ chciałem, żeby w prosty i szybki sposób dotarły do odbiorców, a żadne zbędne elementy nie przysłaniały ich przesłania. Plakaty powstawały na zajęciach z Panią Anną Kłos, która podpowiedziała mi, aby spróbować i wysłać prace na Ecuador Poster Bienal. Uważam, że udział w takim konkursie daje wiele możliwości rozwoju artystycznego."

WIT dołącza się do gratulacji i życzy kolejnych sukcesów!

Łukasz Ulatowski – raw material.jpg