WIT PARTNEREM Konferencji VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION

08/05/2015

Druga edycja konferencji VAFA rusza już 26 maja. Spotykamy się Kinie Praha. Konferencja VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION związana z animacją 2D, 3D, efektami wizualnymi i animacją w grach. Zapraszamy serdecznie miłośników, twórców i propagatorów animacji do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, którego jesteśmy partnerem.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Twórcy animacji, reżyserzy, rysownicy i producenci filmowi mają możliwość spotkać się oraz wymienić doświadczeniami i poznać twarz polskiej animacji, która staje się narzędziem cenionym w różnych branżach sektora kreatywnego.

Na konferencji VAFA będzie można zobaczyć co ciekawego dzieje się w polskiej i międzynarodowej animacji. Jakie są trendy i kierunki rozwoju tej formy artystyczno-graficznej, a także gdzie znajduje ona nowe miejsca dla siebie.

Tegoroczna VAFA to:

• 2 sale prelekcyjne,
  • 2 ścieżki tematyczne – Kreacja i technologia oraz Wielokulturowość w animacji,
  • Polscy i zagraniczni prelegenci,
  • 11 prelekcji i 6 warsztatów do wyboru,
  • Spotkania konsultacyjne
  • Przestrzeń targowa wydawców związanych z branżą animacji.

Chcesz wziąć udział w Święcie animacji?

Zapraszamy do udziału i zapisów na preferencyjnych warunkach dla studentów.

Zapisy VAFA

Strona VAFA

Organizator Konferencji IT Media.

WIT PARTNEREM Konferencji VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION