Najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych

13/06/2014

Miło nam poinformować że Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania znalazła się w gronie wyróżnionych placówek w konkursie na „Najbardziej innowacyjną i kreatywną Uczelnię w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych”, organizowanym przez Akademickie Centrum Informacyjne.

Uczelnia uzyskała wyróżnienie w szczególności za wzmacnianie praktycznych elementów nauczania oraz szczególną promocję najlepszych studentów.

Projekt ogólnopolskiego konkursu dla szkół wyższych ma na celu ocenę stopnia wykorzystania nowoczesnych technologii wspierających proces nauczania, a także zapoznanie się z innowacyjnymi działaniami, realizowanymi w sektorze edukacji wyższej.