Jak najłatwiej, najtaniej i najszybciej założyć własną firmę?

14/05/2009

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na dwugodzinny wykład pt „Jak najłatwiej, najtaniej i najszybciej założyć własną firmę? - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości” który odbędzie się 19.05.09 (wtorek) o godz. 17:00 w budynku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania Warszawa, ul. Gizów 6 Bliższe informacje W trakcie wykładu powiemy między innymi o tym, jakie możliwości i korzyści daje założenie własnej działalności pod skrzydłami naszej Fundacji. Nie zabraknie również prezentacji firm, które prężnie się z nami rozwijają, a wszyscy Ci, którzy wciąż czekają z założeniem własnej firmy będą mogli się przekonać o zaletach współpracy z AIP. Naszym gościem będzie również przedstawiciel CambridgePYTHON!

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie zgłoszenia na stronie: http://aiptech.pl/display.php?622 UWAGA! Przy nazwisku prosimy o wpisanie skróconej nazwy Uczelni i nr telefonu, np. Kowalski (WIT, 0-333-444-555)