Elektroniczne Legitymacje Studenckie (ELS)

23/08/2012

Z początkiem roku akademickiego 2012/2013 zostały wprowadzone Elektroniczne Legitymacje Studenckie (ELS) dla wszystkich studentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Legitymacje studenckie starego typu, były ważne do 31 października 2012 roku i nie będą przedłużane na kolejne semestry.

W roku akademickim 2012/2013 oraz 2013/2014 Elektroniczne Legitymacje Studenckie będą wydawane bezpłatnie.

Koszty legitymacji zostaną pokryte z projektu pt. „Nowoczesne zarządzanie Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Karta ELS będzie upoważniała do ustawowych zniżek studenckich. Będzie używana do identyfikowania studentów w dziekanacie i w bibliotece WIT. Będzie można również dodać do niej funkcję karty miejskiej ZTM w Warszawie i kilku innych miastach.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego