Partnerstwa wspierające edukację. Dzięki współpracy z pracodawcami i praktykami, nasze zajęcia są pełne praktycznej wiedzy.

10/07/2024

Praktyczne kierunki studiów: Nasze programy studiów, takie jak Grafika, Informatyka, Informatyczne Techniki Zarządzania oraz Zarządzanie, są współtworzone przez praktyków i pracodawców, dzięki czemu są idealnie dopasowane do potrzeb rynku pracy.

Wybitni wykładowcy: Na zajęciach spotkasz zarówno wykładowców akademickich, jak i praktyków biznesu. Organizujemy szereg wystaw i konferencji w Polsce i za granicą.

Dzięki współpracy z pracodawcami i praktykami, nasze zajęcia są pełne praktycznej wiedzy:

Studia prowadzone we współpracy z firmą Softronic

Studia prowadzone we współpracy z firmą CERTES

Studia prowadzone we współpracy firmy CBSG Polska, partnera Microsoft o statusie Gold.

Opiekunem studiów na specjalnościach jest mgr inż. Paweł Pławiak.

Studia prowadzone we współpracy z ORACLE POLSKA

Partnerstwo WIT z ORACLE POLSKA w realizacji studiów I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania – na Wydziale Technologii Informatycznych i Zarządzania

Partnerstwo Akademii WIT z Pretius

Część zespołu PretiusSoftware wykłada w Akademii WIT na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania szkoląc developerów.