Ranking ELA 2024: Najwyższe wynagrodzenia absolwentów Akademii WIT!

17/07/2024

Ogólnopolski System Monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów Szkół Wyższych (ELA) opublikował najnowszy ranking kierunków studiów, uczelni, a także wynagrodzeń absolwentów.

Wyniki są imponujące dla absolwentów Akademii WIT - wśród studiów I stopnia (wszystkie kierunki i wszystkie formy studiów):

Wynagrodzenia brutto wśród studiów I i II stopnia (wszystkie kierunki i wszystkie formy studiów) dla województwa mazowieckiego – absolwenci kierunków IT:

Mediana wynagrodzeń brutto to średnie miesięczne zarobki ze wszystkich źródeł w pierwszym roku po dyplomie.

Absolwenci kierunków związanych z IT w Akademii WIT stale plasują się w czołówce rankingu ELA! To dowód na wysoką jakość kształcenia i praktyczne przygotowanie do zawodu, które przynoszą wymierne korzyści finansowe.

Dlaczego warto studiować IT w Akademii WIT?

• Wysokie wynagrodzenia zaraz po ukończeniu studiów
  • Praktyczne podejście do nauki – profil praktyczny
  • Dynamiczny rozwój kariery w branży IT

Pełen ranking kierunków studiów i uczelni dostępny pod tym linkiem: ELA Ranking 2024

Dołącz do grona przyszłych liderów IT!

Ranking ELA 2024: Najwyższe wynagrodzenia absolwentów Akademii WIT!