Jak polubić wystąpienia publiczne? – Zapisz się na szkolenie

26/08/2024

Serdecznie zapraszamy na szkolenie doktor nauk humanistycznych Moniki Mularskiej-Kucharek. Szkolenie jest bezpłatne i będzie prowadzone w formie ONLINE poprzez Microsoft Teams.

Wystąpienia publiczne na ogół kojarzą się nam ze stresem i wyzwaniem, z którym łączy się poczucie lęku. Publiczne zabieranie głosu, przemawianie przed audytorium, to sytuacje, z którymi trudno radzą sobie także liderzy. O tym, że warto w dzisiejszym świecie doskonalić umiejętności z autoprezentacji i wystąpień publicznych nie trzeba nikogo przekonywać. Jak zatem polubić wystąpienia publiczne? Czy jest to w ogóle możliwe? Jakie techniki i narzędzia pomogą oswoić lęk przed publicznym zabieraniem głosu? Co składa się na dekalog dobrego mówcy?

Na te i podobne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź na szkoleniu dr Moniki Mularskiej-Kucharek pt. „Jak polubić wystąpienia publiczne?”.

dr Monika Mularska-Kucharek zrealizowała ponad 350 godzin szkoleń z autoprezentacji i wystąpień publicznych, w tym większość dla kadry kierowniczej z biznesu i administracji publicznej; ponad 600 godzin szkoleń z radzenia sobie ze stresem; ponad 500 godzin warsztatów z komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Wygłosiła ponad 150 wykładów podczas konferencji, seminarium, wydarzeń rozwojowych. Prowadzi webinary i spotkania online. Jestem ekspertką telewizyjną i radiową.

Aby wziąć udział w szkoleniu wymagana jest rejestracja.

Jak polubić wystąpienia publiczne? – Zapisz się na szkolenie