Absolwent kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania wyróżniony za pracę inżynierską

03/10/2024

Z radością ogłaszamy, że Konrad Radomiński, absolwent kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania, został wyróżniony za swoją pracę inżynierską, w ogólnopolskim, międzyuczelnianym Konkursie Młodych Mistrzów 2024.

Jego projekt „Internetowa platforma szkoleniowa z elementami grywalizacji i grą cyfrową na potrzeby nieformalnej edukacji kompetencji cyfrowych z zakresu cyberhigieny”, przygotowany pod opieką dr. Kajetana Wojsyka, zdobył nagrodę NASK w kategorii „Najlepsza praca z zakresu cyberbezpieczeństwa” na tegorocznym Forum Teleinformatyki!

To ogromne osiągnięcie świadczy o innowacyjności i znaczeniu podejmowanych działań w zakresie edukacji dotyczącej cyberbezpieczeństwa. Gratulacje dla Konrada, który jest inspiracją nie tylko dla młodych profesjonalistów, ale również dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w świecie technologii

Protokół konkursowy