2. miejsce zespołu studentów Wydziału Technologii Informatycznych i Zarządzania

18/06/2024

Zespół studentów Wydziału Technologii Informatycznych i Zarządzania Akademii WIT, w składzie: Adam Ciesielski, Artur Gaczkowski, Kamil Frączek zajął w eliminacjach 2. miejsce na swoim wirtualnym rynku, wyprzedzając zespoły reprezentujące m.in. Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Politechnikę Wrocławską czy Collegium Da Vinci.

Do Finału, który odbył się w zeszłą środę na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie kwalifikował się tylko jeden zespół z każdego wirtualnego rynku. Naszemu Zespołowi zabrakło niewiele, aby znaleźć się w Gronie Finalistów. Jeszcze raz gratulujemy. Trzymamy kciuki za tym, aby w przyszłym roku, zespół Akademii WIT  zakwalifikował się do Wielkiego Finału.

Więcej informacji na stronie konkursu Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie oraz na facebook.com/revaspl.

2. miejsce zespołu studentów Wydziału Technologii Informatycznych i Zarządzania