Perspektywy Women in Tech Summit 2022

16/05/2022

Jako partner akademicki serdecznie zapraszamy Studentki i Studentów naszej Uczelni do bezpłatnego udziału w największej w Europie konferencji dla kobiet w TECH & IT organizowanej przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

APLIKUJCIE o darmowe bilety dla studentek i studentów uczelni technicznych!

Dwudniowy bilet studencki uprawnia Was do bezpłatnego udziału w przemówieniach Keynote Speakerów, Tech Talkach, panelach dyskusyjnych oraz networkingu i strefy Career Expo

7-8 czerwca 2022 w Warsaw Expo XXI i online – dwa dni pełne wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń:

• 4 sceny: Inspiration, Tech, Future Labs, Career
  • 150 wykładów ekspertek i liderek branży technologicznej
  • 140 warsztatów i tech-talków
  • 65 wiodących Partnerów z branży TECH& IT
  • 12 eventów tematycznych
  • przestrzeń kariery, mentoringu i networkingu

Perspektywy Women in Tech Summit 2022 to międzynarodowe spotkanie kobiet nauki, biznesu i technologii, które podzielą się z nami swoim historiami, dorobkiem naukowym i wizjami przyszłości technologicznej świata.
Więcej informacji na stronie: www.womenintechsummit.pl

PARTNERZY: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Politechnika Gdańska, Politechnika Łódzka, Politechnika Poznańska, Politechnika Śląska, Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, SGH Warsaw School of Economics, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Akademia Leona Koźmińskiego - Kozminski University, WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Dowiedz się więcej:
Sukcesy pracowników WIT - prof. dr hab. inż. Eulalia Szmidt w TOP 100 Women in AI
Sukcesy studentów WIT - Magdalena Cebula, absolwentka Informatyki WIT z nominacją do TOP 100 Women in AI

Perspektywy Women in Tech Summit 2022