Profesor Janusz Kacprzyk został wyróżniony tytułem Fellow of AAIA

01/10/2021

Miło nam poinformować że Profesor Janusz Kacprzyk otrzymał tytuł honorowy Fellow Asia-Pacific Artificial Intelligence Association (AAIA). Celem działalności AAIA jest promowanie rozwoju i zastosowania sztucznej inteligencji w różnych dziedzinach nauki i technologii.

Asia-Pacific Artificial Intelligence Association (AAIA) to światowe stowarzyszenie naukowe skupiające ponad 400 członków z całego świata w tym wybitnych specjalistów w dziedzinie szeroko rozumianej informatyki, w szczególności sztucznej inteligencji.

Główną misją AAIA - Stowarzyszenia Sztucznej Inteligencji Azji i Pacyfiku jest wzmacnianie naukowców zajmujących się sztuczną inteligencją i innymi dziedzinami na całym świecie w celu promowania rozwoju i stosowania sztucznej inteligencji poprzez badania naukowe, wymiany akademickie, edukację naukową, wystawy naukowe, konferencje naukowe , publikacje naukowe, obozy letnie/zimowe i inne zajęcia.

Profesor Janusz Kacprzyk wyróżniony tytułem Fellow of AAIA

Tytuł Fellow of AAIA nadano między innymi uczonym ze Stanford University, Princeton University, MIT, California Institute of Technology, Cornell University, Columbia University, University of Oxford czy Imperial College London.

Serdecznie gratulujemy!

Profesor Janusz Kacprzyk został wyróżniony tytułem Fellow of AAIA