04/11/2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.

Valencia Design Education Forum 2020

5 minutowy film dr Michała Piekarskiego będzie częścią drugiego dnia eventu - w piątek 6 listopada o 10:00. Film ma tytuł „Magazine about what I love” - będzie prezentował zajęcia w WIT i prace studentów II roku (z IV semestru 2020 roku).

Harmonogram konferencji jest dostepny na www.eventbrite.com

dr Michał Piekarski – Dyrektor artystyczny w Burda Media, wykładowca WIT na kierunku Grafika – Łamanie publikacji. Laureat nagród m.in złoty medal na Międzynarodowym Konkursie na Najpiękniejszą książkę Świata czy prestiżowa nagroda w konkursie Grand Front za projekt okładki. Został Honorowym Członkiem CEIDA (China Europe International Design Culture Association).