Warsztaty z Mirosławem Jękotem dla studentów WIT

15/10/2019

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.

Mirosław Jękot

WIT bierze udział w różnych projektach współfinansowanych ze środków UE, które obejmują bardzo szeroki zakres działań. W dniu 24.10.2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędą się zajęcia warsztatowe Zarządzanie stresem w biznesie – II edycja. Warsztaty będzie prowadził znany aktor/trener Mirosław Jękot.
Dowiedz się więcej na temat warsztatów.

Mirosław Jękot

Prowadzi projekty szkoleniowe i coachingowe z zakresu wystąpień publicznych i budowy wizerunku. Umiejętności wpływania i perswazji. Leadership i walki ze stresem. Motywującej komunikacji i efektywnego zarządzania zespołem. Jest ekspertem w dziedzinach takich jak: sztuki prezentacji i umiejętności medialnych, kreatywnych inspiracji w biznesie i budowy autorytetu. Kieruje się zasadą: „aby umieć trzeba doświadczyć”. Stosuje indywidualne podejście do każdego uczestnika , czytelne reguły gry oraz jasne kryteria analizy. Z dużą charyzmą prowadzi swoje autorskie treningi . Szybko i wnikliwie dokonuje analizy potrzeb uczestników. W prosty i bezpośredni sposób dzieli się swoimi doświadczeniami i obserwacjami.
Kluczowe obszary i doświadczenia zawodowe:

Posiada 20-letnie doświadczenie trenerskie i coachingowe. Opracowuje i prowadzi interaktywne warsztaty oraz wspiera projekty w ramach partnerskiej współpracy z kilkoma podmiotami consultingowymi. Doradza i jest coachem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i Personal Branding.

• Tworzy autorskie projekty szkoleniowe i zrealizował blisko dwieście szkoleń dla kilku tysięcy uczestników:
    • prezesów, zarządów i kadr kierowniczych każdego szczebla
    • menedżerów zarządzających zespołami ludzkimi firm produkcyjnych i usługowych
    • uczestników spotkań biznesowych
    • pracowników działów personalnych, handlowych i obsługi klienta
    • osób prowadzących zebrania, wykłady, szkolenia, konferencje
    • osób publicznych występujących w mediach, którym zależy na dobrym wizerunku osobistym i organizacji
  • Jest profesjonalnym aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym z 30-letnim doświadczeniem pracy przed kamerą w filmie i produkcjach telewizyjnych oraz na scenie w profesjonalnych teatrach. Od 20 lat pracuje dla Telewizji Polskiej S.A. przy produkcjach telewizyjnych.
    Pracuje w Teatrze Polskiego Radia i dubbingu dla TVP i Canal+.
    Moderował program telewizyjny „Dzień dobry z Polsatem”.
    Przez 4-lata zajmował się pracą pedagogiczną na Wydziale Aktorskim PWSFTViT im. L. Schillera w Łodzi.
    Prowadzi eventy biznesowe i okolicznościowe.

Warsztaty z Mirosławem Jękotem