Stypendium Ministra dla studenta WIT

19/12/2019

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.

Minister podjął decyzję na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie stypendiów ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki dla studentów i wybitnych młodych naukowców.

Serdecznie gratulujemy!

Dodatkowo 7 sierpnia 2019 r. Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
Otrzymano prawie 600 prac z 40 uniwersytetów z 16 krajów (Chin, Polski, Ekwadoru, Danii, Kolumbii, Francji, Iranu, Meksyku i wielu innych), z których 80 wybrano na wystawę.

Stypendium Ministra dla studenta WIT